Dnia 12 października br. uczennice naszej Szkoły osiągnęły ogromny sukces sportowy. W bardzo mocno obsadzonych Mistrzostwach Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajęły doskonałe, siódme miejsce. Warto nadmienić, iż w zawodach wzięło udział ok. 40 najlepszych szkół wyłonionych z mistrzostw poszczególnych powiatów. Tym razem naszym uczennicom przyszło więc rywalizować m.in. z wyczynowymi lekkoatletkami, co jeszcze bardziej podkreśla rangę osiągniętego sukcesu. Serdeczne gratulacje dla dziesięciu dziewczyn, z których każda musiała pokonać trudny dystans 800 metrów.

Naszą Szkołę reprezentowały: Martyna Wojciechowska, Gabrysia Jęhorek, Ania Zakrzewska, Emilia Kręc, Klara Maciejewska, Zosia Bączyk, Zosia Floraszek, Nawojka Łukuć, Alicja Topyła, Faustyna Stark i Weronika Mizgalska.

Opracowa:  Joanna Krośniewska- Czaprańska