27 lutego , dwa dni przed Targami Edukacyjnymi w naszej szkole gościliśmy Przedstawicieli 14 szkół średnich, liceów i techników.

Jak mówią uczniowie „ dla mnie to jest bardzo wygodne, mogę spokojnie porozmawiać o ofercie danej szkoły”, „nie wiedziałam, że w technikum jest taka różnorodność kierunków”, „bardzo przydatne spotkanie”.

Przedstawiciele Szkół byli dobrze przygotowani, pomagali naszym uczniom liczyć przewidywane punkty, zachęcali do wizyt w czasie drzwi otwartych ( terminy Drzwi Otwartych w wybranych liceach i technikach wiszą w gablocie na vis a vis portierni) i ciekawie opowiadali o ofercie szkoły.

Dziękujemy, że przyszli do nas nauczyciele i uczniowie z następujących szkół: LOVII, LOXI, LOXIV, LOXII, LOXXV, LOXXXVII, Licea w Zespołach Szkół, Zespoły Szkół – Elektryczno-Elektronicznych, Geodezyjno-Drogowych, Komunikacji, Łączności, Mechanicznych, Budowlano-Drzewnych, Przyrodniczych, Zawodowych nr 1. Mam nadzieję , że nasi uczniowie będą  w przyszłości reprezentowali te szkoły na kolejnych  Dniach Kariery.

Zapraszam na indywidualne spotkania z pedagogiem lub psychologiem, rozmawiamy o wyborach szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Przypominam, że dokumenty zaczniemy składać od 13 maja do nie więcej niż 9 wybranych szkół. Można do trzech.

Opracowała: Małgorzata Narożna-Szmania