Odbyliśmy muzyczną podróż – koncert karnawałowy 2023!

 W piątek 17.02. odbył się w naszej szkole koncert karnawałowy pod tytułem „Wędrówką życie jest człowieka”. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.
 W piątek 17.02. odbył się w naszej szkole koncert karnawałowy pod tytułem „Wędrówką życie jest człowieka”. Tradycją naszych imprez muzycznych tego okresu jest dobór repertuaru do wybranego zagadnienia. A zatem – w tym roku śpiewaliśmy o podróżowaniu, wędrowaniu, zuchowych wycieczkach i pokonywaniu różnych życiowych przeszkód! Na scenie wystąpiły całe klasy, tercety, duety, jak wykonawcy solowi. Nie zabrakło także chóru szkoły podstawowej „Ptasie Radio” . Oprócz piosenek o podróżach były i utwory instrumentalne, a nawet nowa aranżacja słowno-muzyczna Lokomotywy Juliana Tuwima. Koncert odbył się we współpracy z uczniami naszego liceum, którzy w dużej mierze odpowiadali także za stronę organizacyjną imprezy.

Dziękujemy bardzo wszystkim Wykonawcom za piękne występy, za śmiałość i uśmiechy płynące ze sceny! Jesteśmy też wdzięczni Publiczności, która otworzyła swoje serca nie tylko dla występujących, ale i dla licealnego projektu integrującego szkoły katolickie w Poznaniu- ISKRA. Dziękujemy za wspólnie spędzony karnawałowy wieczór!

Opracowała: Marta Dzięcioł

Zdjęcia: Joanna Janowska i Eryk Postój