Klasa 2a wybrała się na wiosenne spacer do Ogrodu Botanicznego. Mogliśmy się przekonać, że jest bardzo dużo stylów ogrodowych, każdy jest inny od drugiego i trudno jest stwierdzić, który jest najładniejszy. Słońce sprawiło, że nasz spacer był miły i przyjemny dla oka i ducha. Serdecznie dziękujemy Pani Mariannie Kieliszewskiej, która była naszym przewodnikiem i fotografem.

Jolanta Ławniczak