W piątek 20 marca odbył się wykład pana Janusza Rochowskiego, na zaproszenie pani Doroty Janik, na temat Patagonii dla klas ósmych. Pan Janusz opowiadał o Patagonii w ciekawy sposób, a mianowicie pokazywał na tablicy zdjęcia, które sam zrobił, opowiadał jak tam było oraz dodawał interesujące ciekawostki. Obie klasy chętnie słuchały opowieści p. Rochowskiego. Serdecznie dziękujemy.